Seçici Kediler İçin Malt Önerisi

parskedy

merhabalar, iki kedim var; ikinci kedim ne bulsa yiyor ama ilk kedime hiçbir şey beğendiremiyorum. ikinci kedimi sahiplenmeden önce mamasının üstüne sıkıyordum macunu, mecbur yiyordu ama şimdi öyle bir şey yapsam diğer kedim saniyesinde bitirir. o yüzden seçici kedisi olanların tavsiyeleriyle kedim hazretlerinin sevebileceği bir malt arıyorum...

17 CEVAP

Sdfgh

Benim 2 kedim ne bulsa yer ama 1 kedim daha var. Hanfendi her şeyi yemez ona mama da malt da beğendiremiyoruz. İsimlerini hatırlamadığım bir çok malttan sonra gimcat bizi kurtardı. Gimcat in malt tabletleri var. Eğer macun yemek istemiyorsa onu da deneyebilirsiniz. Ödül maması sanıp şapur şupur yiyorlar.

parskedy

vet's plus denedik, sadece mamasının üstüne koyduğumda yiyordu ama dediğim gibi aç obur kızım bırakmaz şu an ona. biofeline bitmek üzere onu da sevmiyor, kızım bitirdi zaten. gimcat'in maltını değil ama gastro olanını kullandık ishal olduklarında, onu da sevmedi bilmiyorum tatları aynı mı ama. brit care'in tablet olanlarını da denedik ama onlar bana macun kadar verimli gelmedi nedense, yine de bitirdik ama. şimdilik zoovital'den başlayacağız olmadı kızım yer diye düşünüyorum...