Seçici Kediler İçin Malt Önerisi

parskedy

merhabalar, iki kedim var; ikinci kedim ne bulsa yiyor ama ilk kedime hiçbir şey beğendiremiyorum. ikinci kedimi sahiplenmeden önce mamasının üstüne sıkıyordum macunu, mecbur yiyordu ama şimdi öyle bir şey yapsam diğer kedim saniyesinde bitirir. o yüzden seçici kedisi olanların tavsiyeleriyle kedim hazretlerinin sevebileceği bir malt arıyorum...

17 CEVAP

duman_cat_world

Merhaba Zoovital seçici kediler için tek geçerim. Burada birkaç arkadaşa da önerdim seçici kedisi olan ve sonra bana teşekkür ettiler kedileri beğenmiş 😽😻

parskedy

herkese çok teşekkür ederim, aralarında en ucuz olan zoovital'den başlayacağım o halde. olmadı trixie ve gimcat'e de deneriz. 💐

dilanbulent

Trixie öneririm özellikle. Normal maltını sevmeyen pek kedi göremezsiniz. Hatta seçici kediler için peynir aromalısı var onu da çok övüyorlar ama denemedim. Benim kedimin dünya üzerinde yediği tek malt macun Trixie

Warriorsans

Özellikle peynir tavuk vb aromalı maltlara bakabilirsiniz.

Renklipati

Tüm maltları denedim zorla yedi yemedi sokak canlarına verdim..zoovital kesinlikle tipten yalayarak yediği tek malt oldu

diablerose

bnmki malttan igreniyor resmen. haftada bir 3 santim sivi odul verirken icine karistiriyorum, o zaman farketmeden afiyetle yiyor. hem de ödulunun miktari artmis gibi oluyor.

Aliye87

Gimcat anti-hairball kullanıyorum. Tevafuken, diğerlerini denemeden aldığım ilk marka (dolayısıyla diğer markalar hakkında bilgim yok). Kedim çok memnun ve severek tüketiyor. Seçici kedilerin en çok beğendiği marka olduğu yazıyor yorumlarda.

emre536

Gimcat tavuklu maltini kullanabilirsiniz ton balığı ,tavuklu maltlari seçici kedilerim için ben tercih ediyorum önerebilirim

irmtnc3

Gimcat zoraki yedi yarısını sokak çocukları yedi

Biofeline gıdım gıdım burnuna süre süre zar zor yedirttik kalanı yine sokak çocuklarına gitti

Vets plus ilk defa tamamına kadar kedim kendi isteğiyle zorlamada yedi

Şimdi zoovital aldık onu da şimdilik sevdi umarım sıkılmaz
Vets plus ve zoovital yeme açısından diğer iki markaya göre çok çok iyi öneririm

SVL21

Biofeline de güzel kullandığım bir ürün

Dkd

Benim kedim en iştahla gimcat yedi. Biopetactive asla yediremedim.

Mayavebambam

Gimcat _anti-hairbal ,trixie_peynirli kedi maltı
Veya gimcat tablet şeklinde olanlar

Kesinlikle zoovital. Trixie, gimcat ve vet’s plus denedim kokladığı an kaçıyordu, patisine sürersem de bulduğu ilk yere sürüp temizliyordu ya da diğer kedime yalatıyordu asla kendi yalamıyordu. Zoovital’i kokladığı gibi şapur şupur yalamaya başladı :)

parskedy

güncelleme: zoovital de kraliyet kedimizin testinden geçemedi... bir sonraki durağımız trixie.

parskedy

@SVL21 zaten şu an biofeline kullanıyoruz (ikinci kedim kullanıyor tabii ki), bitmek üzere ve beyefendi maalesef sevmiyor.