Yavru Bir Kedi Ağlıyor

Suraemir

Dışarıda yavru kedi ağlıyor 2 saattir falan annesi gelmedi mi acaba dedim çok küçük daha arabanın altına girmiş gelmiyor tutamadım eşim diyor elleme akşam üstü gördüm annesi vardı gelip almaz sonra diye içimde rahat etmedi napsam da bilemedim

4 CEVAP

Warriorsans

Mama bırakabilirsiniz ayrıca havalar soğuk yavru kediler vücut ısılarını koruyamıyorlar bir karton kutunun içine sıcak su dolu pet şişe koyup havlu gibi bir şeyle sarabilirsiniz mamayı da kutunun içine koyarsanız kedi gelip içine girecektir ayrıca kutuyu yan yatırın ki girip çıkması kolay olsun onun için. Yarın bakarsınız tekrar annesi gelir inşallah 🙏 mutlu uzun bir ömrü olsun 💞

Renklipati

Akşam dan beri bu saate kadar aç duyduysa hem üşüyor hem aç o yüzden ağlıyor olabilir, hem anne kedi gelecek olsaydı bukadar zaman içinde gelmiş olurdu,vereceğiniz kediler için uygun yiyecek varsa en azından onlardan verin karton kutuya sıcak bir ortama koyun o bölge de dursun yarına kadar anne gelmezse en azından o zaman güvenli alana koyarsınız.

Suraemir

Of napsam bilemedim ya anne kedi ne kadar süre gidip gelir hiç daha önce karşılaşmadım yerinden mi ayrıldı acaba ağlıyor hala eşimde elleme gördüm ben emziriyordu diyor

Suraemir

Karton kutu yok ki evde arabanın altında katiyyen gelmiyor kaçıyor dışarı çıktım bekledim vicdanımda sızlıyor