Çok Acil Lütfen Kedim Hastamı

berkeozdede

Arkadaşlar kedim bugün öğ öğ sesi çıkarmaya başladı. Sanki nefes alamıyormuş gibi yada bana öyle geldi. Kusma sesinden farklıymış gibi. İlk defa böyle birşey oldu. Bugünde yaş mama içine C ve d vitamini tableti koyup. Ardından malt macun yedirdim hepsi ağır mı geldi acaba ?daha sonra böyle bir sorunla karşılaşmadım

9 CEVAP

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun öksürük gibi mi ne demek istediğinizi anlayamadım eğer öyleyse video çekip veteriner hekime gösterin ancak öyle anlaşılır ne olduğu ile ilgili bilgi verirler size umarım ciddi sorunu yoktur 🙏

berkeozdede

Veterinerden geldim göz akıntısı burun akıntısı lenf bezlerde şişlik yok dedi bugün sabah yaptı birde. Sanırım verdiklerim biraz fazla geldi gümlere bölüyorum artık

Miscatt

Geçmiş olsun öncelikle 🙏🏻
Hepsi aynı anda midesini bulandırmış olabilir biraz dazla gelmiş sanki.
Günlere bölün vereceklerinizi bu şekilde daha iyi olur.🙏🏻

SVL21

Çok geçmiş olsun

Warriorsans

Geçmiş olsun belki boğazına bir şey takılmıştır o an yada midesi bulanmış da olabilir. Tekrarlamazsa sorun yok demek.

berkeozdede

Sadece bugün bi kere yaptı, öksürük mü kısma refleksimi inanın kestirmedim o panikle. Sonrasında miyavlayımca sesi kısık çıktı. Bir daha olmadı zaten

orhdoner

Anladım çok geçmiş olsun tekrardan bir daha olursa videoya almayı unutmayın önemli oluyor çünkü nasıl bir tepki verdiği ona göre tanısı konulur. Bir daha olmaz inşallah 🙏

edadnmzr

Öksürme gibi geldi bana, devam ederse veterinere gidebilirsiniz bazen tüy yumakları da öksürmeye sebebiyet veriyor. @orhdoner in dediği gibi video çekip veterinerinize gösterebilirsiniz

berkeozdede

Güncel