Köpeğim Hastalanmıştı Hapşırıp Öksürüyordu Şimdi De Kedime Geçti Ama Veteriner Kedilere Geçmez Demiş

Köpeğime antibiyotik tedavisi verildi ve kedilere geçmeyen bir hastalık olduğunu söyledi ama şu an kedimde aynı belirtileri gösteriyor. Lütfen yardım edin ne yapmalıyım?

5 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Viral enfeksiyon salgını var kedi ve kpeklerde..Belki kedinize köpeğinizdn geçmemiştir ancak salgından o da payını almış olabilir..Bize sormaktansa kedinizi de veterinere ulaştırın..

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle geçebilir diye düşünüyorum ben açıkçası gene de tabiki bilemiyorum. Kedinizi de hekime goturun öksürük sıkıntılı bir durum Allah şifa versin inşallah 🙏

Şu an o da tedavi görüyor. Teşekkür ederim :)

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Çabuk atlatır yavrularınız umarım 🙏

İnşallah çok teşekkür ederim 🙏🏻😊