Meo Sıvı Ödül Maması Ve İshal

kittenlove01

merhaba arkadaşlar, kedime meo sıvı ödül mamalarından aldım 4 adet. kızım cok sevdi yas mamadan bile cok seviyor. ben evde yokken hee mutfağa gittiğinde annem vermiş kıyamayıp maalesef... 2 gündür ishal günde 1 kez tuvalete gidiyor ama baya bi kaka temizliyorum ve sanki sıvı baya kakası. ama normal istahı oyunculuğu yerinde keyifsiz değil. ciddi bir sey olmadığını düşündüğüm için veterinere gitmek istemiyorum çünkü daha yeni iyileşti 7 gün boyunca veterinerdeydik geçtiğimiz haftada. cok stres oluyor. evde bunu geçirebilmemin bir yolu var mı? baska hastalık belirtisi olmadığından meo sıvı ödül mamasından olduğunu düsündüm.

16 CEVAP

Nhr54

Ben 2 aylık kedime aldım kedi ishal oldu yeni eve getirmiştik ilk evcil hayvanımız acemiyiz kedi ishal ol kumu da yeni öğreniyor meğer kumuda kirletmek istemezmiş. Bütün eve dışkılamıştı bide hayali bi şekilde üzerini kazıp kapatmaya çalışıyordu safım benim. Neyse veterinere gittik 3 gün birer iğne 3 tane probiyotik 210 TL verdik. Akıllandım ara ara bende kuru mamanın üzerine veriyorum bütün hiç vermeyin bence benim gibi yavru kediye hele hiç vermeyin.