Neden Böyle?

ceren_6

Tekrar merhaba şu zamanlarda soru açmıyorum soru cevapları okuyorum daha çok bilgi edinmek için herkez birbirinin tersini söylüyor mesela biri yazıyor soru olarak kedi sahiplenicem ama annem izin vermiyor napmam yazım gibi bazıları diyor eşya mama al eve getir atamaz diyorlar bende diyorum ama diyer soruya cevap vermiyorum başka bir soruyada eşya mama aldım kediyi eve gizlice aldım ama ailem eve almıyor diyorlar cevap olarakta keşke ailenize haber verseydiniz diyorlar artık insanlar napıcağını şaşırdı bu arada genç bir kedi sahiplendim sahibi evleniyormuş sahiplendirmek zorunda kalmış çok tatlı bir erkek kedi hayırlısıyla alıp eve getirince foto atıcam

5 CEVAP

zehraaozlu

Bu iş tabii ki aileden gizli habersiz olmaz, olmamalı. Ailenizin kediyi göndermeyeceğine dair garantiniz yoksa almayın boş yere. Ve hayırlı olsun umarım birlikte çok mutlu olursunuz♥

Sirinkedisever

Tahmin edeceğiniz gibi bendim o soruyu soran. ;D Evet ya bende napacağımı şaşırdım :d

Sirinkedisever

Bide bana eşyaları al eve getir diyolar ama ben daha 10 yaşındayım nasıl para kazanim :d

ceren_6

Ben zaten ailemle yaşamıyorum o soruları soran ben değildim zaten başkaları ben açıklık kazandırmak istedim

ceren_6

sizin olduğunuzu biliyordum ama isim vermek istemedim