Kısır Kedi Maması

aysenuroz

Merhaba, 8 aylık kedimi kısırlaştırdıktan sonra hemen mi kısır kedi mamasına geçmeliyim acaba?

10 CEVAP

orhdoner

Merhaba kediniz dişi ve çok kilolu degilse geçmeyebilirsiniz ama erkek ise idrar yılları dar diye geçin ne olur ne olmaz daha çabuk sıkıntı olabiliyor Allah korusun bir de kızılcık suyu takviyesi de yapabilirseniz yapın iyi geliyor

orhdoner

Kilosu normal görünüyor hemen geçmenize gerek yok bence gene de veterinere de sorun ona göre bir yol alırsınız

Lils

Direk kısır mamaya gelmelisiniz. Elinizde yavru mama kaldıysa onu bitirerek başlayabilirsiniz. Ben büyük paket aldığım için dişi kedime birkaç ay yavru mama verip öyle kısır geçtim.

Gimlihanim

Ne kadar çabuk geçerseniz o kadar iyi olur. Elinizdeki mama bittikten sonra vakit kaybetmeyin derim.

aysenuroz

8 aylık dişi ve 3 kilo

aysenuroz

Teşekkür ederiim

orhdoner

Rica ederim 🙏☺️

Dkd

Elinizde eski mamanızdan kaldıysa 1-2 ay kadar devam edebilirsiniz sonrasında kısır mamaya geçersiniz.

duman_cat_world

Merhaba,
Kilosu olması gerekenden fazla değilse 2-3 ay gibi bir süre boyunca kitten mamaya devam edebilirsiniz☺️

Salihaylmz

Kilosu yoksa 1 yaşına kadar yavru mama kullanabilirsiniz ben öyle yaptım
1 yaşından sonra da kilolu değildi yetişkin mama kullanmaya başladım
Kısıra geçmedik henüz