Kedim Durgunlaştı Neden Olabilir

zeynepdmr3

Kedim iki gündür normale göre daha durgun daha fazla uyuyor iştahı normal ve çok az oyun oynuyo

5 CEVAP

citirbebegim

Havalar değişiyor o yüzden bence burada hava çok kapalı sabahtan beri yağmurlu bizimki hep tembellik yaptı :)

Bsrvrlacr

Benimde kedim yaklaşık 10 gündür gündüz sadece mama yemek için kalkıyo geceye kadar uyuyo gece sabaha kadar dolanıyo 👍🏻

Gimlihanim

Bence iştahı falan iyiyse çok da korkmanıza gerek yok. Şu ara havalardan galiba hepsinde var bi durgunluk genel olarak.

orhdoner

Merhaba benim yavrularım da 15 gündür eski koşturmaları yok ama genel durumları iyi zannedersem kışa geçerken onlarda etkileniyor

zeynepdmr3

İnşallah hava değişimindendir hasta olur diye çok korkuyorum