Kedim Küçük Çocuk Eve Gelince Hiç Koltuğun Altından Çıkmadı

Rockyyy

Evime bir sürü misafir geldi şu zamana kadar hepsiyle oynadı kedim ama ilk defa 2 yaşında bir çocuk geldi ve koltuğun altından çıkmadı korkusundan. Neden acaba? Aynı durumu yaşayan arkadaşlar var mı?

12 CEVAP

Renklipati

Aynen bizimde öyle büyükler gelince sorun etmiyor çocuk görünce saklanıyor, benim düşüncem korkuyor zarar verecek ona sanıyor çocuklar biraz hırçın seviyor peşine koşuyor oda korkup saklanıyor

orhdoner

Merhaba bize de gelmişlerdi daha önce küçük çocuklu saatlerce alttan çıkmadılar çocuğun bağırmasından çok korktular çığlık attı hep çocuk diye ben de o odaya sokmadım çocuğu artık mecburen kapattım odamı baktım sonra çıkmışlardı uyuya kalmışlar yavrularım benim korkudan ☺️Üstüne gitmeyin zaman geçtikçe çıkar kendisi

Rockyyy

Çok teşekkür ederim ya. Normalde aşırı cana yakın bir kedi herkesle oynar bir de deli olduğu peşinden koştuğu bir oyuncak var onla bile çıkartamadım koltuğun altından.

Mustafa245

Çocukların bağırışlarından ve kedinin onlara tanımasına izin vermeden kediye yaklaştıkları ve kediyi sıkıştırdıkları için korkmuş olabilir. Kendi kedim uysal bir kedidir max 15 dk sonra misafire kendini sevdirir fakat yeğenlerim evime geldikleri zaman kedim koltuğun altından çıkmıyor.

Lokumcukk

Benim kedimde öyle Küçük çocuklar sıkıştırsa zarar verse bile onlara hiç tepki vermiyor sanırım canlarını yakmak istemiyor o yüzden galiba direk kaçıyor

Lokumcukk

Onlar herhalde doğduğundan beri çocuklu evde yaşayanlar Diğer hayvanları ve çocukları görünce yok oluyor benim kedim hdj

diablerose

kedi haklı

Rockyyy

Büyük ihtimalle dediğiniz gibi.

Rockyyy

Olabilir ya gerçekten ilk defa şahit oldum bu duruma şaşırdım. İnternette izlediğim videolarda seviyorlardı çocukları çok😂

AhsenAise

Bizimkiler gardrop tepesine o an kullanılmayan odaya saklanırlar küçük çocuk yahut köpekli misafir gelince ,normal yani endişelenmeyin

Warriorsans

Bazen küçük çocuklar çok üstüne gidebiliyor haliyle kedi korkup kaçabilir

Gimlihanim

Gimli de çok korkuyor küçük çocuklardan. Biraz dengesiz yürüyorlar ve çok fazla ses çıkarıyorlar diye sanırım. Bir de sıkıştırmalarından korkuyor diye düşünüyorum. Koltuğun altından çıkmıyor. Biz de dokunmuyoruz nereye saklandıysa orada duruyor.