Kedi Kızgınlık Dönemi ?

Miril

Kedimi kısırlaştırana kadar yani yaklaşık ocak ayına kadar hap kullansak bir zararı olur mu daha sonrasında kısırlaştırmayı düşünüyorum hapın gerçekten bir etkisi oluyor mu ?

6 CEVAP

pinarcaya

Benim kedime kısırlaştırma ya kadar bir iğne yapmıştı veteriner. 1 kere yapınca birkaç ay yetiyor. Sonra da kisirlastirdi.

Miril

Erkek miydi kediniz ?

zehraaozlu

Bu kimyasallar hayvanların tüm hormonal dengelerini bozuyor, hayvancağızı sakinleştirmek isterken yanlış bir şey yapmayın :/

zehraaozlu

4 ay boyunca kediyi bunlara maruz bırakmak daha büyük işkence olur. Elinizden geldiği kadar çabuk kısırlaştırın :)

Miril

Veterinerle konuştum tekrar ama zaten o hap dişi kediler içinmiş erkek kediler icin kullanılmıyormuş

pinarcaya

Disi