Mamacı Teyze

diablerose

bu satici mamayi mukavva kutuda mi yolluyor posette mi

6 CEVAP

Gimlihanim

Kuru mama hiç almadım. Yaş mama almıştım 5 ay kadar önce. Kutulu gelmişti. Şimdi nasıl hiçbir fikrim yok.

Geçen haftalarda ilk kez mama aldım ben de, çuvalla gönderdiler ama hasarsız ulaştı elime

teddybal

Bana kutuda yollamamıştı mama'yı, ty'daki mağazasından aldım, tam hatırlamıyorum ama poşette gelmişti sanki, isterseniz ty yorumlarina bakın illa ki biri yazmıştır, hb'da satış yapıyor orda da yazmışlardır. Ama mama orjinaldi bunu hatırlıyorum.

teddybal

Anneme sordum çuvalla gelmiş ben unutmuştum tam olarak neyin içindeydi, ama kolide değildi orayı hatirlayabiliyorum :)

duman_cat_world

Merhaba guvenilir bi satici diye biliyorum ancak alisveris yapmadim daha once

diablerose

bazi saticilar mukavva kutuya koymadan kalin bi posette gonderiyor. bu satici nasil yolluyor acaba