Deneyen Var Mı

Petchef'in kendi sitesinde sattığı barfları deneyen var mı? Çok iyi görünüyorlar açıkçası...Teslimat falan nasıl oluyor, kedinin kilosuna göre mi porsiyonluyorlar?

21 CEVAP

beyzathemoc1

Fiyat açısından demedim barfı bence yabancı kaynaklardan araştırın çünkü vitamin mineral hep ek takviye olarak veriliyor siz özel alıyorsunuz bazı barf paketlerinde yok bunda da göremedim belki fotoğrafta yoktur sadece

İçeriği de arkadaşlar içeriği et diye güzel demeyin lütfen :D oranları bile yazmıyor barf beslenmede her organ belli bir orana göre verilir çok hassas detaylar bunlar barfı kuru mama yorumlar gibi yorumlamayın ikisi apayrı dünyalar

duman_cat_world

İçerik sade ve şahane duruyor açıkçası☺️🙏 Umarım kullanan vardır deneriz belki😻

orhdoner

Merhaba ben açıkçası kullanmaya cesaret edemiyorum ama içeriği gayet güzele benziyor yaygınlaşırsa çok güzel olur bence

Gimlihanim

İçerik çok güzel görünüyor. İnsanın çiğ beslemeye geçiveresi geliyor 😅😅
Çiğ besleme konusunu biz veterinerimize sormuştuk. Aslında karşı olmadığını ancak biraz daha yaygınlaşmasını beklemenin mantıklı olduğunu söylemişti. Açıkçası düşününce bana da mantıklı geldi. Türkiye de daha çok yeni bir şey. O yüzden ben de biraz daha bekleme kararı aldım.

@gimlihanım şu içerikle benim bile çiğ beslenesim geldi söxmdldj bence de biraz yaygınlaşması, kullanıcı yorumlarının artması daha sağlıklı olur gibi

Gimlihanim

@Afedersinizamasakinm valla ne yalan söyleyeyim yaş mamaların bile bazılarını özellikle canım çekmiyor değil 😅😅 minik minik karidesler , balıklar falan oluyor üzerinde. Alıp kaşıklayasım geliyor bazen 🤦🏻‍♀️

@Gimlihanım ahahahahkskza tek benim sanıyordum...sheiser'ın kokusu çok iyi. Ekmek arası yapılır bence. Denemek lazım söxös

orhdoner

Ben de schesir kullanıyorum kokusu gayet güzel ve hoş 😀 İnsanın tadası geliyor hakikaten

@orhdoner git gide kalabalıklaşıyoruz arkadaşlar. Bir gün içimizden bir yiğit cesaret edip tatmalı. Kediler bu kadar bayıla bayıla yiyiyorsa vardır bir bildikleri. Evet önce kim başlıyor dldödlös

duman_cat_world

Ben Keto barf mama denemiştim,günlük ödül maması niyetine veriyordum,ana öğün olarak değil. Çok da sevmişti içerik güzeldi ancak oranları belirtilmemişti tek olumsuz yönü. Onun dışında kargolamaları çok iyiydi soğuk bir şekilde teslim edilmişti barf mamalarımız☺️😻🙏

beyzathemoc1

Hazır barf önermiyorum ben bi arkadaşım köpeği için barf kullanıyor onunla konuşmuştum bu konuyu bir sürü markayı incelemiş iyi olanları kullanmış ama hiçbirinden memnun kalmamıştı en güzeli kendinizin hazırladığı zaten her et ürünün donma süresi farklı donması kısa olandan başlarsınız

beyzathemoc1

Ben de sağlam marka bulsam geçicem barfa buzlugumuz küçük barf hazırlayamam :(( ama dediğim gibi arada sırada verilende oran aranmaz ama ana öğünde oran zorunlu ben bi dekanla konuşmuştum fakültedeki tamamen pişmiş etle mama hazırlasam mı diye sakın dedi o oranlar çok önemli şeyler ve evde yapmanız çok riskli dedi (böbrek hastası kedim için konuşuyorum) o yüzden vazgeçtim maalesef

@beyzathemoc1 fiyatları evde yapılanla hemen hemen aynı hatta bir tık daha pahalıya geliyor sanırım. Çiğ beslenmeyi denemek için fenâ değil bence, ama keşke daha çok kullanıcı yorumu olsa.

duman_cat_world

Ancak ana öğün niyetine de verilebiliyor tabii biraz pahalıya gelir.ayrıca gündüz evde olmadığım için veremem mecbur kuru mamaya devamke :( Tabii takviyelerimizi yapıyoruz 🙏

@duman_cat_world daha önce de barf tr, raw for us gibi markaları bşraz araştırmıştım. Yorumlar pek iç açıcı değildi, açık seçik verilmiş bir içerik listesi de olmayınca güvenememiştim. Ama petchef fiyat ve içerik olarak daha inandırıcı ve güvenilir geldi sanki. Bir gün çiğ beslenmeye geçebilmek dileğiyle...