Kedim Yiyip İçmekte Zorlanıyor

Bugün suyunu hiç icmedigini mamasını yemedigini farkettim yemek istiyor ama sanırım ağzında ya da dişinde sorun var veterineri aradım enfeksiyon olabilir dedi yarın olsa hemen goturucem ama panik atağım çoğaldı ağlamama engel olamıyorum Allah'ım kötü bir şey yoktur demi nefes alıp verişi bakışı durumu herşeyi yolunda görünüyor ama ağızda ya da boğaz da sorun var gibi inşallah yarın hayırlısıyla hemen çözülür sorunu

2 CEVAP

Bsrvrlacr

Çok geçmiş olsun.
Telaş etmeyin veterinerinizin dediği gibi bir enfeksiyon olabilir ve bu tanı erken konulduğunda çözümleniyor. Zorlamayın 1 gün yemek yemezse hiç bir sorun yaşanmaz eğer devam ederse püre yaş mamalar var hasta kediler için onu sulandırıp şırıngayla ağzına sıkabilirsiniz. Benim kedim 4 gün yemek yemedi serumla besleniyodu bende sonunda bu yola başvurdum.

Bir buçuk yaşında Çarşamba günü de iç dış parazit ve mantar aşısı oldu aşıların ağır geldiğini düşünüyordum ama hayır boğaz ya da ağzında sorun var tedavisi mümkündür değil mi