Kedi Buldum Ama Çok Zayıf Ve Hiçbirşey Yemiyor

Yavru bir kedi buldum çok zayıf kemikleri elime değiyor dokununca ve hiçbirşey yemiyor çok üzülüyorum ne yapayım? Yerinde duruyor hareket etmiyor ölücek herhalde ama napayım?

5 CEVAP

KedimVar

Yaş mama verin, kuru mamayı ıslatıp verin. Kendisininki yemesi lazım değil. Yal mamayı ezip püre haline getirin ve zorla da olsa şırıngayla besleyin. Acilen de vet e götürün.

Tamam götürdüm veterinere serum bağladı saolun

Viomann

veterinere goturun,lezzetli seyler verin simdilik

Duman219

Yaş mama kaşar sosis bunları belki yiyebilir

mustafaparlak

Yaş mama verin ve bence kesinlikle veterinere götürün. İç parazit olunca hem zayıf oluyorlar, hem de yemiyorlar.