Acil Klinik Desteği

Cook

Sokaktaki canlarla ilgilenen bir gönüllümüzün desteğe ihtiyacı var.Kliniğe ödeme yapamadığı için https://www.instagram.com/reel/CWgN65nDpiD/?utm_medium=share_sheet bu çocuğu kliniğe aldıramıyor.Çok kötü durumda acilen müdahale lazım.Elimizden geldiği kadar 10 20 lira ulaştırabilirsek geç olmadan müdahale edilebilir 🥺

2 CEVAP

orhdoner

Merhaba Allah şifa versin çok da tatlı maşallah umarım tedavisini olur ve toplanır 🙏 İban verirmisiniz herkes az da olsa destek olursa toplanır inşallah 🙏

Cook

TR78 0004 6009 2288 8000 0742 74
Özlem Sena Yıldız/Akbank
Yine yetiştiniz çok çok teşekkür ederim minik adına 🙏🏻