Uyurken Geviş Getiriyor Mu

e234567

Arkadaşlar bi benim kedi mi uyurken geviş getiriyormuş gibi yapıyor arada durduk yere yapmıyor da kizlarsoruyorda denk geldim veterinere götürün falan yazmışlar

7 CEVAP

Miscatt

Dün ben yaşadım bu olayı korkulacak bişey yok aynısını oğlum yaptı dün akşam. Meğerse susamış kalkar kalkmaz öyle bir su içti ki 😻😅

orhdoner

Merhaba benim yavrularım da uyurken yapıyor böyle tuhaf ağzını oynatıyorlar bence bir sorun yok gibi 😀

Dobbyko

Anladim. Benim kedimde yapıyor ara ara çokta tatlı oluyorlar. 😁Bence bir sıkıntı yok.

edadnmzr

Benim oğlum da sesler çıkarıyor böyle derin uykuya dalarmış gibi normaldir herhalde 😂🤷🏼‍♀️

Dobbyko

Gevis getiriyor derken ağzını falan mı sapırdatıyor gibi yapıyor anlayamadım.

e234567

Evet öyle ses çıkarıyor

e234567

Çok teşekkürler