Kedi Kavgası

Meltemmx32

Selam arkadaşlar evde 4 kedim var yaklaşık 3-4 ay önce bir dişi kedi sahiplendim henüz 6-7 aylık 3 yaşındaki dişi kedim onu sürekli dövüyor köşelerde sıkıştırıyor arkasını dönüp hırsını alamadan tekrar vurmaya başlıyor her fırsatta gözünü ondan ayırmıyor kilitleniyor adeta bir türlü kabullenmiyor küçük kedim korkusundan mobilyaların altında yatıyor bu durum için önerileriniz nelerdir nasıl alıştırabilirim

1 CEVAP

vodootrela

bu durumda onları sakinleştirici şeyler yapmanız önemli. büyük kedinizi küçük kediden biraz uzak tutmaya çalışın belli ki büyük kedi diğerini sevmiyor. onları yalnız bırakmamaya çalışın ve bu durum için bir veterinere danışın.