Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması

leonidass

Felicia kabız yapıyor. Kilosu 40-50 tlyi geçmeyecek, orta kaliteli kuz etli mama önerir misiniz? (Beyaz et alerjisi var)

10 CEVAP

Beyaz ete alerjisi varsa proplan kuzuluyu almayın. Bizde kaşıntı yaptı. Nd düşük tahıllıyı öneririm biz çok memnunduk. Farklı sitelerden uyguna bulabilirsiniz

orhdoner

Merhaba obivan selection, mycat ya da bonachibo bakabilirsiniz

Lils

Bonacibo, obivan selection

Warriorsans

Kuzu eti diyince ayrı bir üzülüyorum 😢

aeri-l

Proplan delicate kuzu etli mamayı öneririm. A m a z o n da şu an 10 kgsi 483 tl yani kg fiyatı 48 liraya geliyor.

duman_cat_world

Merhaba Exclusionn12 kilo almanızı tavsiye ediyorum. Kilosu 47 liraya geliyor içerik burada önerilen mamalara nazaran çook daha iyi.

duman_cat_world

12 kilo almadan önce tester temin edebilirsiniz, petlebide bulunuyor.

duman_cat_world

Ancak kuzulu değil, tavuklu, sığırlı ve ton balıklı çeşitleri var.

beyzathemoc1

Bozita 10 kg aldığınızda kilosu 40-45 tl oluyor ben şu an onu kullanıyorum memnunum tavsiye ederim

AhsenAise

Bonacibo, prochoice