Lütfen Yardım Çok Kötü Durumda

Yaklaşık bir saat önce yol kenarında (tahminimce araba çarpmış) bir kedi gördüm. Ön ayağını burkuyor ve arka ayaklarını hiç hareket ettiremiyor. Acelem olduğu için hiç ilgilenemedim, belediyeyi aradım ama numaraya ulaşılamıyor. İşim öğleden sonra bitiyor, saat 6 gibi ancak götürebilirim veterinere. Bir şey olur mu o zamana kadar?:(

6 CEVAP

Unabomberr

Veterinere götürme niyetiniz varsa o saate kadar beklemesin derim, evinizdeki başka fertlerden yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Ben yalnız yaşıyorum bu gibi durumlarda babamı annemi arayıp ablam eniştem kim uygunsa artık rica ediyorum alt tarafı box.a koyup veya bir kutuya veterinere bırakacaklar, akşamında kendim gidip maddi manevi ilgileniyorum.

beyzathemoc1

Durumu ciddiyse o saate ölebilir ciddi olmasa bile kaçar bulamazsınız

Lütfen belediyeye vermeyin direkt uyuturlar

duman_cat_world

Merhaba,
Bir aile üyenizin işgilenme ihtimali varsa çok iyi olur, boxa koyup veterinere götürebilirler.

@Unabomberr @duman_cat_world o civarlarda oturan bir arkadaşımdan bakmasını rica ettim. Bulamamış maalesef

@beyzathemoc1 numaraya ulaşılmıyor, işlerini yaptıkları bile muamma 😶

beyzathemoc1

Aslında eğer sakatlık varsa çok uzaklaşmış olamaz büyük ihtimalle bi kuytu köşeye sığınmıştır tenha yerlere iyice bakmak lazım uzağa gittiyse de ciddi bi yaralanma yoktur