Uygun Fiyatlı Kedi Maması Arayanlar Buraya :) Soru Değil Tavsiye

duman_cat_world

Exclusion 12 kilo olarak alınınca kilos 47 liraya geliyor, içeriği de güzel. Tüy, sindirim, dışkı, iştah vb konularda da çok olumlu yorum yapıyor kullananlar. Bu fiyat bandında Sanabelle de var, o da çok güzel.

Tavsiye edilirr :))

9 CEVAP

Bulut☁️

12 kiloyu 47 olarak anladım ufak bir şok geçirdim dostlarımızın ürünler o kadar pahalılaştı ki🤦🏻‍♀️🙇🏻‍♀️

Palyaco

Exclusion da yüzde 50 indirim 12 kiloda 175 tl indirim n.1.1 de

Mayavebambam

Ben aslında Felicia mamasını düşünüyorum amapekte emin değilim ne dersiniz?

Mayavebambam

Ben aslında Felicia mamasını düşünüyorum amapekte emin değilim ne dersiniz?

Oqrenerde06

Gayet güzel mamalar tavsiyeler için teşekkür ederim. Gerçekten her mama her kediye gelmiyor yaklaşık 2 aydır royal canın kullanıyorum çok çok memnunum ☺

Neclasuzen

Merheba öncelikle kedilerden uygun fiyatlı kalitesiz mama kullanırsan ileride sağlık problemleri yaşarsınız ve iyilestirebilmek için çok fazlasıyla para ödersiniz acana n&d proplan ve hills kliniklerin önerdiği mamalardır iyi akşamlar

Neclasuzen

Merheba öncelikle kedilerden uygun fiyatlı kalitesiz mama kullanırsan ileride sağlık problemleri yaşarsınız ve iyilestirebilmek için çok fazlasıyla para ödersiniz acana n&d proplan ve hills kliniklerin önerdiği mamalardır iyi akşamlar

duman_cat_world

@Neclasuzen
Merhaba Sanabelle, Exclusion gibi mamaların içeriği çok güzel ve et içeriyorlar. N&D de böbrek sorunu yapıyor kaç tane kedi bu sorundan muzdarip keşke biraz araştırsanız. Bu mamaların içeriği hills’ten bile daha iyi. Ayrıca her kuru mamada böbrek sorunu gibi ihtimaller var iyi akşamlar

duman_cat_world

@Mayavebambam
Özelden dönüş yaptım bilginize☺️🙏