Diş Temizleme Ürünü Önerisi-Soru Değil-

beyzathemoc1

2 kedim olduğundan sürekli her şeyde f/p ürünü aradığımı biliyorsunuz başlık açmıştım öneri için ama burdan güzel sonuç alamadım daha önce diş için nano sprey hindistancevizi yağı matatabi çubuğu pharmax kullandim en iyi nano spreydi ama gereksiz bir şekilde zamlanmıştı ben de yeni ürün aradım ve trixienin bu ürününü buldum birini mama yedikten hemen sonra sildim diğeri uyuyordu Bayadır adam akıllı bi temizlij yapmadığımdan sararmıştı ve görselleri bırakıyorum şeffaf jel şeklinde rahatsız ediyor ama pek değil

12 CEVAP

beyzathemoc1

Pharmax zerre işe yaramadı bende valla yarım kutu kullandım düzenli ve gereken dozda bana mısın demedi sapsarı oldu dişleri

Haftada 1 yapsanız bilr temizliği inanın o kadar büyük etkisi oluyor ki luna da geçende dişini temizlerken parmağımın etini kopardi (ciddi ciddi koptu) ama yine de çabalamaya devam napalım

Spreyleri denersiniz en kötü

simbakedi

dislerine sadece damlatsak da bir ise yarar mi sizce?

zfrshn

Biopetactive biodent hexidine ve crystalin kullandınızmı hiç ben yeni sipariş ettim gingivit başlangıcı için.

simbakedi

aa anladım çok teşekkür ederim. pharmax deniyorum ben de umarım iyi gelir kedime ya fırçalatmıyor ya da sizinki gibi temizlemem mümkün değil çünkü :( tekrardan sağolun

zfrshn

Eczaneden klorheksidin içeren spreyimi aldım zaten dün teşekkürler.

Diş sararmasına öneri olarak ne verilebilir?

beyzathemoc1

Bu ürün iyi diş sararması için

Bu fotoğrafını koyduğunuz ürünün tam olarak adı ne? Bulamadım çünkü. Ne diye geçiyor?

beyzathemoc1

Damla şeklinde değil bu jel kıvamında aynı yapıştırıcı gibi yani damlatmak mümkün değil maalesef

beyzathemoc1

Crystalin de kullandım evet onu unutmuşum gayet güzel sprey tüm vücut için kullanılması çok rahatlık sağlıyor ama sahtesi çok fazla piyasada o yüzden ya veterinerden ya da kendi resmi sitesinden alın kesinlikle çünkü kokusuz renksiz olduğundan su katma yapabiliyorlar ( dr animal ve nano sprey de aynı şekilde) diğerleri de suya katmalıyı diyorsanız sararıklığa iyi geleceğini sanmam onlar genelde önleme amaçlı yani dişi beyazsa sararmaması için diye biliyorum ağız kokusunu çok iyi geçiyomuş ben kullanmadım

beyzathemoc1

Gingivit için insanlar için olan klorobenli ağız spreyleri oluyor veterinerler genelde onu öneriyor siz de sorarak kullanabilirsiniz marka vermiyorum yanlış yönlendirmemek için

beyzathemoc1

Trixie kedi ve köpek için diş temizleme jeli m a r k a m a m a da indirimde normalde 70-80tl orda 45 tl