Kedim Birden İsirmaya Başladı. Nasıl Vazgeçer ?

Mustafa245

4 aylik kedim ilk geldiği zaman ısırıyordu ardından her ısırdığı zaman oyun oynamayı bırakarak ısırmaktan vazgecti. Nedense bugün birden isirmaya başladı. Normalde kendinu sevdiren kedim bugün herkesi isirmaya ve tırnak atmaya başladı.

4 CEVAP

Palyaco

Mantabi koku alın dis kasintisini alir

simbakedi

disleri kasiniyor olabilir belki ama tirnak atmasini bilemiyorum. dovmesi icin bir oyuncak verseniz? ben oyle yapmistim kedime baya azalmisti isirmasi (tirmalama huyumuz hic olmadi hala da yok, sadece tokat atiyor). ciftlesmeye calistigi icin oyuncagini ortadan kaldirmistik. sizi her isirdiginda oyuncagi verin, baktiniz kuduruyor o oyuncagi atin yavas yavas alisir. disleri de kasiniyorsa matatabi cubugu gibi seylerle dis kasinmasini rahatlatabilirsiniz belki

Mustafa245

Dişleri kaşınıyor herhalde hocam. Her şeyi ısırmak istiyor. Bu aralar çamasirligin üstüne çıkıp isirmaktan keyif alıyor. Şuan mesela seviyorum isirmiyor.

Mustafa245

Bulduğu herseyi isiriyor.