Arkadaşlar Hepinize Teşekkür Ederim

Şimdiye kadar olan tüm yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum ben artık bu siteden sadece alış veriş yapicam soru cevap kısmına hiç bakmayacagim çünkü psikolojik olarak hiç iyi hissetmiyorum sizin canlarinizin hasta olduğunu vefat edenleri okudukça çok etkileniyorum atlatamiyorum bu yüzden artık burda olmayacağım canlarinizla beraber ömür boyu mutlu sağlıklı günler dilerim hepinize Allah'a emanet olun

1 CEVAP

Renklipati

Katılıyorum size,bende okudukça gördükçe çok üzülüyorum ve korkuyorum acaba bizede olurmu..tabiki bu sizin kararınız bende kendi adıma teşekkür ederim size yardımlarınız için Allaha emanet olun. Patili yavrunuzla sağlıklı mutlu ömürler dilerim.