5-6 Ayda Bir Ev Değişikliği

Kedim benle yanlız yaşıyor ama sıkılınca memlekete gidiyoruz yani ilk büyüdüğü eve alışması zaman alır mı yada bilmediğim noktalar varsa yardımcı olsanız sevinirim

4 CEVAP

Lils

Benim kedimde ev değişikliğinde iştah kaybı oluyor. Oraya daha önce gitmiş olsa bile. Onun dışında başka problem yaşamıyoruz. Yanınızda kedinizin çok sevdiği bir şey bulundurmak iyi olur. Ödül çubuğu, ton balığı vs.

beyzathemoc1

Kediden kediye değişir benim kedilerim istersem her ay ev değişim yine umursamazlar hatta seviyolar ev değişikliğini desem yeridir sevdiği ödül mamalariyla sakinleştirebilirsiniz stres olursa kokusu şimdiye biraz gitmiş olabilir şu an kaldığınız evdeb kedinin sık kullandığı eşyaları da götürün yabancılık çekmesin

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

İlk büyüdüğü evdede kokusu var eşyaları var yani onlar ona yabancılık çektirmez diye düşünüyorum