Yavru Kedi Göz Akıntısı

sametozger

Kızım 3 aylık olacak ama gözleri durmadan akıyor sebebi ne olabilir bu soruyu daha önce de sormuştum nasıl temizlerim diye dikkat ettim gözü hep akıyor bioline marka sanırım temizleme suyu aldım siliyorum ama izi çıkmıyor sebebi ne olabilir ve izi çıkarmak için daha etkili bi marka var mı acaba

4 CEVAP

aeri-l

Cins kedilerde özellikle iran, british, scottish kedilerinde göz akıntısı olabiliyor. Burunları normal kedilerden basık olduğu için gözyaşı kanallarıyla ilgili bir sıkıntı oluyor. Her gün temizlemek dışında da yapılabilecek bir şey yok malesef. Siz yine de veterinerinize danışın tabii.

sametozger

Teşekkür ederim 🙏

beyzathemoc1

Nano sprey iyi diyorlar ama kendi sitesinden alın

sametozger

Gözü neden bu kadar akıyor olabilir