Yağmur Ve 3 Günlük Kedi Yavrusu

bolt

Arkadaşlar Sakarya oturuyorum ve bir anda yağmur bastırmış durumda ve dışardan bir ses duydum direk balkona çıktım aanne kedi yavrusunu ağzında taşıyordu onu gidip alicam ıslanması için ama yapamıyorum .annesinin saldırması dan korkuyorum ve sadece tek yavru olmadığında eminim anne kedi yavrunun yanından ayrılır ayrılmaz gidip alicam ama onu neyle beslemeliyim yağmur dinene kadar ve tuvaletini nasıl yaptiricam

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

Annesi onu korur merak etmeyin. Anne ve yavruları beraber alın isterseniz.

XxBulut

annenin saldıracağını sanmıyorum ama ilk önce varsa elinizde bir salam parçası yada et parçası falan koklatıp yanınıza yaklaştırabilirsiniz.bebeklere ek takviyeye ihtiyacınız yok.tuvaletini eski gazeteleri küçük küçük yırtarak geçici olarak kullanabilirsiniz eğitimi de yemeğini yedikten sonra kucağınıza alarak gazetelerin üstünde koyun kazıma işlemi yaptırın o zaten anlar kolay gelsin

XxBulut

bebekler üç günlükse annesinden ayırmayın annesi zaten onları yalayarak tuvaletini yaptıtır

Alfam

Annesinden şu anda ayrılması doğru değil henüz çok küçük alacaksaniz annesiyle almak daha iyi olur

Sirinkedisever

Annesi varsa nie alıcaksınız? Annesiyle beraber alın çok mutlu olurlar :))

bolt

Çok yaur yağıyor ve disardalar anne sokak kedisi ve bana yavrusuna alırsam kızar ondan korkuyorum ama her yerde gölet gibi su yükseldi boğulur mu