Kedim Tuvaletinin Önüne Veya Yanına İşiyor

Melihkartal

Merhaba yaklaşık bir buçuk yaşında kısır erkek kedim var genel olarak yaramaz olmayan ama hareketli bir kedi haftada bir ya da iki kere tuvaletinin önüne işiyor başka biyere yapmıyor balkona cıkardım orda işedi tuvaletinin yerini yine başka bir yere koydum yine işedi vet stres olabilir diyor ne yapacağım bilmiyorum tuvaletini günlük temizliyorum bu arada

1 CEVAP

orhdoner

Merhaba tuvalet kabının yerinin bile değişmesi strese sebep olabiliyor çok geçmiş olsun zor bir durum idrar yollarında bir sıkıntı olmuş olabilir belki ben de tam bilemiyorum tahmin yürütüyorum ayrıla tuvalet yaptığı yerleri kokusu kalmayacak şekilde temizleyin iyice yoksa oraya sürekli tuvalet yapacaktır.