Kulak Aşağısı Ve Çenede Benek Benek Tüy Dökülme

e234567

Bunlar alerji belirtileri mi? Kaşınıyor arada aşısı olmasına rağmen tavuklu mama tükettiğimizden midir

5 CEVAP

Palyaco

Fotoğraftan tam belli olmuyor deride o bölgelerde kızarıklık varsa alerji belirtisi

Pikocan

Benim kendimde de başlangıçta çene altında tüy dökülmesi ve siyah minik noktalar oluştu daha sonra dökülmeleri iyice arttı veteriner çene aknesi olduğunu söyledi ve bir solüsyon verdi şimdi daha iyi sanırım genetik olarak yağlı cilde sahip kedilerde ara ara oluyormuş

Phoenix3

Çene altında benekler varsa ve tüyleri dökülüyorsa kedi aknesi diye biliyorum ben de ama en iyisi veterinere danışmak

e234567

Kızarıklık yok, nedeni nedir ki o zaman

e234567

Arkadaşlar akne olacağını sanmıyorum siyah değil oralar