Kedi Tuvaleti

Warriorsans

2 yavru kediyi sokaktan kurtarmak onlara yuva olmak istiyorum haliyle açık bir tuvalete ihtiyacım olacak. İnternetten baktığımda fiyatları bana yüksek geldi belki burada elinde açık tuvalet olan ve kullanmayan vardır diye sorayım dedim. O kadar parayı tuvalete vermektense bebişlere yaş mamalar alabilirim diye düşündüm.

4 CEVAP

Warriorsans

Güzelce dezenfekte edip kullanabilirim. 2. El uygun fiyata bırakabilecek birini bulabilirsem harika olucak 💞

buusee

Letgo uygulamasında arama kısmına kedi kumu veya kedi tuvaleti yazıp fiyat ayarlayabilirsiniz baya uygun şeyler var göz gezdirebilirsiniz isterseniz:)

komurlolis

Ben petshoptan almıştım 20 tlye oturduğunuz yerdeki petshopa bir bakın derim bazıları uygun oluyor

Warriorsans

Çok teşekkür ederim ilk iş pet shopa soracağım 20 30 tl civarina bulursam hemen alırım olmazsa Letkoya da bakacağım 🥰