Kedim Kusuyor

buusee

bir kaç gün önce fındık kabuğu yutmuştu herhangi bir sorunla karışılaşmadık tuvaletini vs. kontrol ettim normaldi, bu sabah 2 kere mamasını kusmuş. yaş mama veriyorduk kuru vermeye başladık maalesef yemedi sert geliyordur diye kaynar su koyduk yine yemedi mamadan dolayı mıdır yoksa yuttuğu kabuktan dolayı mı? bu arada önerebileceğiniz uygun fiyatlı bir mama varsa yazarsanız sevinirim 🙏🏻

3 CEVAP

orhdoner

Merhaba veterinere götürürseniz daha iyi olur Allah korusun tıkanma varmı diye bakılır belki ondan dolayı kusmuş olabilir çok geçmiş olsun mama konusuna gelinirse uygun olarak bonachibo, obivan selection, mycat bu mamalara bakabilirsiniz. Daha orta istiyorsanız bozita,sanabelle, brit care olabilir.

Phoenix3

Kabuk kaynaklı bir problem olabilir bazen böyle başlayıp ölüme kadar gidebiliyor bazı şeyler :( bir an önce veterinere götürün derim nolur nolmaz , geçmiş olsun

Warriorsans

Yuttuğu kabuğun boyutu nasıldı? Çok geçmiş olsun ama bir tıkanma olabilir. Veterinere götürmelisiniz yoksa ciddi sonuçlar doğurabilir 😕