Kedimin Bağırsakları

Scottishthor

Kedimin bağırsakları ötüyor.Sizce ne olabilir?Karın guruldaması gibi birşey.Bilgilendirirseniz sevinirim

13 CEVAP

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle gaz olabilir ondan dolayı o sesi çıkarıyordur büyük ihtimal haftada üç kere kefir ya da probiyotik yoğurt verebilirseniz gaz problemini en aza indirir bagırsaklara iyi geliyor.

simbakedi

ev yapimi yogurt da olur ama cok faydasi olur mu bilmiyorum. ben de bugune kadar kedime verdim de ishal konusunda vs ekstra yararini hic gormedim :D mamasi agir geliyor olabilir ya da mamasinin yaninda bir seyler veriyorsaniz fazla gelmis de olabilir kedinize. gazin sebebi de bu olur genelde

Lils

Kefir daha etkili yoğurda göre ama yine de yoğurtla verebilirsiniz

orhdoner

Kefirin içinde daha çok yararlı bakteri mevcut ondan verebilirseniz daha iyi olur ev yapımı yoğurt da olur tabiki bir ondan bir ondan da verebilirsiniz bizler de ishal ya da gaz durumu olduğumuz zaman probiyotik verilir yani kefirin içindeki doğal madde sadece veteriner toz halindekini veriyor mesela hasta oldukları zaman duzenli verildiği zaman bagırsak florasını dengeler böyle sıkıntıları en aza indirmiş olursunuz tekrardan çok geçmiş olsun

Scottishthor

Çok teşekkür ederiz ev yapımı yoğurt olur muu?Çünkü daha önce hiç kefir vermedim hep yoğurt yedirdimm

Scottishthor

Çok teşekkür ederim o zaman tavsiyenizle kefir alırım çok sağolun🥰

orhdoner

Rica ederiz biz de teşekkür ederiz acil şifalar diliyorum yavrunuza tekrardan 🙏🥰

Scottishthor

Ne kadar vericem peki kefirr🙈🙈

simbakedi

yerse bir tatli kasigi olabilir. a101 altinkilinc markasinin laktozsuzu cok oneriliyor. ben denedim icmedi asla, babam icti :D denemekten zarar gelmez

orhdoner

Kediniz yetişkin ise haftada 3 kere 1 yemek kaşığı eğer yavruysa 1 tatlı kaşığı verebilirsiniz şifa olsun 🙏

Scottishthor

7 aylık bir bebiş🥰Çok teşekkür ederim sağolun 🥰🥰

orhdoner

Maşallah Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah bebişinize 🙏❤️❤️

Warriorsans

Gazı olabilir şans da ishal olduğu için gurulduyor arada