İç Parazit Damlası

ozgegorucuu

merhaba,
kedime Profender iç parazit damlası yapıldı. boyun kısmındaki tüylerine de bulaşmış yaptıralı 6-7 saat oldu fakat hala uygulanan bölgedeki tüyler sert. bir şey yapmam gerekir mi geçmesi için?

8 CEVAP

orhdoner

Merhaba hayır birşey yapmayın etkisi gider yoksa kalsın o şekilde 2 güne falan zamanla geçiyor zaten

ozgegorucuu

çok teşekkürler, iki kedim var geçene kadar birbirlerini yalama ihtimalleri var. o sorun olur mu peki?

orhdoner

Rica ederim evet dikkat edin yalamasınlar en az 6 saat özellikle bize veteriner öyle dedi bizim de iki kedimiz var çok geçmiş olsun 🙏🥰

teddybal

Ben dış parazit damlası sonrası yaptırdığım kediyi diğerlerinden 24 sa ayrı tutuyorum diğerlerinin yalama ihtimali var çünkü, süreyi veteriner böyle söylemişti.

teddybal

İç paraziti hiç damla olarak yapmadık, hatta yeni duydum damla olarak da bulunduğunu, sadece oral ve intravenöz formunu biliyordum. Benim yorumum dış parazit içindi yani. Geçmiş olsun.

Warriorsans

Dokunmayın 48 saat içinde geçecektir o şekilde olması normal

Bsrvrlacr

Merhaba. Benim 2. Kedime 3 gün önce profender damla yapıldı. Hiç bir faydasını görmedim hala parazit döküyo ve diğer kedimede bulaştı maalesef. En etkilisinin hap olduğunu düşünüyorum çünkü diğer kedime hap verildikten sonra anında kesildi parazit dökmesi. Umarım siz etkisini görürsünüz.

Dkd

Mümkün olduğunca bölgeye birkaç gün temasta bulunmayın isterseniz.