,Merhabalar Arkadaşlar. Benim Kedim Burnunun Yukarsını Patisiyle Kopariyor.

Babaevsky

Merhabalar arkadaşlar. Benim kedim burnunun yukarsını patisiyle kopariyor. Bu durumla hiç karşılaşdınızmı? Veterner bire yüzünden diyor ama biresi yok görünmüyor.başka bir veternere gidicem ama siz böyle durumla karşılaşdınızmı?

1 CEVAP

orhdoner

Merhaba hayır hiç duymadım böyle birşey dış parazit ilacı yaptırırsanız geçecektir diye düşünüyorum pireleri dökülür çok geçmiş olsun