Kedi Duruş Bozukluğu

leeylaad

Anket

Evet
(0 oy)
Hayır
(11 oy)
Toplam (11 oy)

Merhabalar kedimde duruş bozukluğu fark ettim. Sizce bir yeri ağrıyor olabilir mi?

8 CEVAP

orhdoner

Merhaba benim yavrularım da böyle duruyor çoğu zaman genel durumunda bir sıkıntı varmı yeme içme dışkı tuvalet durumu ona bakın bir sıkıntı yoksa endişelenmeyin bence 🙏

her kedi böyle durur endişelenmenize gerek yok

bademk

Duruşu normal değil mi benim kedim de böyle duruyor.

leeylaad

Teşekkür ederim öyleyse eğer bu beni rahatlatır

leeylaad

@orhdoner

Tuvalet durumunda bir sıkıntı yok. 2 hafta önceye kadar kanlı ishali vardı . Sürekli devam eden. Bizde gastro mamaya geçtik. Şu an o durumu düzeldi. Mama bitiminde duruma göre ilerleme kaydedeceğiz. Fakat mamayı yerken iştahla yemiyor. Ben mamayla alakalı olduğunu düşünüyorum

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏❤️ Sevindim daha iyi olmasına belki de mamasını sevmiyor dediğiniz gibi ondan az yiyor olabilir sevdiği yaş mama ve haşlama birşeyler verseniz sevdiği şeyleri beraber belki daha iyi olur diye düşündüm

Miscatt

Merhaba
Normal kedi duruşu fotodakiler.Duygu durum değişikliğine göre duruşlar değişebiliyor.

2 ve 3 teki fotoğraflardaki gibi oturuş tarzını bir yeri ağrıdığında ya da oyun zamanı kısa süreli yaparlar. Sürekli böyleyse problem olabilir