Kedim Çok Tüy Döküyor

Mayavebambam

Merhabalar
Kedim 1,2 ay içerisinde normelinden fazla tüy dökmeye başladı ne yapmam gerektiğini bilmiyorum😔

4 CEVAP

Mayavebambam

Birde zaten veterinerin dediklerine harfiyen uyuyorum

Mayavebambam

Teşekkür ederim ☺️ en kısa zamanda somonlu mamaya geçicem saolun

orhdoner

Merhaba vitamin eksikliği olabilir mutamin somon yağı alıp kullanabilirsiniz ya da balıklı mama kullanın bir süre iyi geliyor böyle durumlarda eğer devam ederse hekime gösterin çok geçmiş olsun

Minigimmm

Mama değişikliğine gidin derim. Bizimde cok kotu durumdaydi virbac markanin mamasina gecince ve biofelinenin tüy damlasini kullanmaya baslayinca gözle görülür derecede azalma oldu. Biyotin çinko içerikli macunlar damlalar tüylere iyi geliyor