Tuvaletini Yerine Yapmıyor

Zelis1245

Tuvalet eğitimi var ama yerine yapmıyor

2 CEVAP

betulaltundal

cinsiyeti nedir, kaç aylık, ne zamandır böyle, sadece çişini mi yoksa hem çişini hem kakasını mı yerine yapmıyor, yakın zamanda kumunu mu değiştirdiniz biraz daha bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışalım :)

mustafaparlak

Kumu pisse, kum markasını değiştirdiyseniz, mutsuzsa ya da erkekse kızgınlık dönemine girdiyse bu nedenlerden dolayı yerine yapmayabilir. Bir de çok göz önünde bir yere koymayın kumunu bazı kediler utanıp yapamıyor.