Kedimi Kısırlaştırana Kadar Geçici Bir Çözüm Yolu ?

Miril

Yok mu ? Kedim erkek veteriner hap kullanamayacağımı söyledi tek çözümü kısırlaştırmak mı ?

9 CEVAP

dollfacepersian

Üstteki yoruma katılmıyorum. Çiftleştirmek çözüm değil,kızgınlığa azaltma,durdurma gibi bir etkisi yok. Zaten kediniz bir kere çiftleşti. Tek çözüm kısırlaştırmak.

yasement

Problem koku birakmasiysa disi kopek kilotlari var petshoplarda icinde ped olan. kucuk beden olur heralde biz denemedik ama kullananlar var

yasement

Kilot ne ya.d külot

Viomann

hayir,tek seferli ciftlestirme cozumude var..

Miril

Aynen çiftleştirmek bizim için hiç çözüm olmadı malesef

Miril

Ve kızgınlığı dahada çok artırdığını bile söylemek mümkün tavsiye etmem insan tabi bunu başta düşünemiyor o yüzden yaşayandan tavsiye böyle bir düşünceye kapılmayın olmuyor

Miril

Erkekler içinde oluyor mu

Miril

Koku bırakması değil de daha çok gece miyavlamaları sorun oluyor aslında

yasement

Olur ya uyuyor galiba yani kullaniyolar bulup link atayim ben ozelden