Brit Care Maması Kullananlar

sivaslim

Arkadaşlar merhaba 14 aylık şivava kızım var ne yaptıysam mama yediremiyorum. bir dünya mama denedim ama yok maalesef yemiyor. arkadaş brit care önerdi kullananlar yardımcı olabilir mi

16 CEVAP

Hiçbir mamanın tadını beğenmeyen köpeğim ki 8 yıldır çeşitli mamalar denedim, Brit Care 8 yaş üzeri mamayı bayılarak yiyor. İshal vs hiç sorun yok. Gayet sağlıklı. İki köpeğim var. İkisi de terrier. Ben memnunum. Sadece fiyatlar anormal yükseldi. 😔