Brit Care Maması Kullananlar

sivaslim

Arkadaşlar merhaba 14 aylık şivava kızım var ne yaptıysam mama yediremiyorum. bir dünya mama denedim ama yok maalesef yemiyor. arkadaş brit care önerdi kullananlar yardımcı olabilir mi

16 CEVAP

edadnmzr

@zfrshn markadan bahsediyoruz köpek veya kedi olmasından değil

zfrshn

Acaba şivavanın birt köpek ırkı olduğunu bilen çıkmıcakmı

Lils

Ben kedimde kullanıyorum memnunum. Bazı kedilerde ishal yapıyor ama köpeklerde çok tavsiye edilen bir mama. Köpek için ishal şikayeti de duymadım. Kullanın bence

Palyaco

Brit care koku sorunu ve ishal şikayetleri var cok seçici ise can dostunuz aynı sıkıntı bendede vardı exclusion sevdi 15 farklı mama denedim

emre536

Mama sevmeyen kediler için özelikle üretilen mamalar var seçici kediler için diye kullanmadiysaniz bir deneyebilirsiniz ,brit care tester olanından sindirim destekleyici kullanmıştım bir defa kokusu yapısı güzeldi

simbakedi

testeri olmasi lazim petlebide ancak 70tllik baska bir urun daha almaniz gerekiyor. kedi mamalarinin yeme garantisi vardi. yani kucuk paketini acip %10undan azini kullanirsaniz geri iade edebiliyordunuz. canli destek ile gorusup aynisi kopek mamalarinda da mi gecerli sorun derim ben.

sivaslim

arkadaşlar hepinize tşk ederim. brit carenin testıri tükenmiş onun yerine şimdilik exclusion onu bir deniyeyim umarım sever çok zor mama sevdirmek sıpa burun kıvırıyor herşeye umarım bunu beğenir. biran önce gelmesini bekliyorum

edadnmzr

Brit care kullanmadım ama ishal yaptığını çok duydum. Burada da birkaç başlık açılmıştı hatta.

edadnmzr

Bir şey önermedim ya da kesinlikle almayın demedim. Kullanmadığımı belirttim üstelik. İshal yaptığını duyduğumu, burada başlıkların açıldığını söylüyorum.

emre536

@zfrshn Öncelikle şunu belirtmek isterim ki kedi ve köpekler isim ile ayırt edilemezler en azından ben edemem misal bulut ismi kopegede konur kediyede ve tamam soru soran kişinin profilinde köpek fotoğrafı varmış bunada inanın dikkat etmedim ayrıca kedisininde kopegininde fotoğrafını koymuş olabilir soruyu soran kişi kopegime diyede belirtmiş olsaydı sorusunda daha iyi olurdu ben kedime kullandim bunlar kendime iyi geldi sende köpeğine bundan kullan diye asla bir cevapta bulunmadım bu çok saçma olurdu ben ne yazmışım seçici kediler için mama var ve tester brit care kediler için kullandığimi değil mi onu da kedisi olana bile alın deneyin illaki demedim isterseniz dedim burdan soruyu soran kişi zaten köpeğine brit carenin olanından var ise yada seçici kediler için var ise seçici köpekler için olanından vardır diye araştırıp bakar bulur diye düşünüyorum

emre536

Ayrıca bir kişi ben kedilerimde brit care kullandım iyi geldi demesiyle köpeğe kedi maması öneriyor anlamına gelmez tam tersi ben kedilerim için bu markanın kullandım dilerseniz sizde aynı markanın köpekler için kullanabilirsiniz anlamına gelir ki zaten soruyu soran kişi bunun farkında anlamış ki herkese teşekkür etmiş yorumları beğenmiş

Brit care in yeni serisinde kediler için çok şikayet var ama köpekler için memnunlar galiba içerikleri değişmediyse. Ekşi sözlükte köpek kullanıcılar memnundu

zfrshn

Senden önce yazan beyin cevabını oku önce !
Kedisini kullandı isen önerirsin köpeğini kullanmadı isen öneremezsin kedilerin tepkileri kedi mamasına genelleme tutmaz kedisi ve köpeği olanlar bilir bunu.

duman_cat_world

Seçici kediler için Exclusion’un çok olumlu yorumları var, 6 aydır ülkemizde olan bir marka.

Bu da olmazsa Royal Canin savour exigent hassas ve seçici kedi maması iyidir🙏

MMiamu01

Brit care mamayı 3kedimde bayıla bayıla yiyor