Coco İçin Ev

Lunasibirya

arkadaşlar coco için böyle bir ev yaptırmak istiyorum sizce olurmu yani çokmu dar olur onun için kendisi çok küçük ama size sorayım dedim

3 CEVAP

akitalove

Bence cok guzel cok hosuma gitti fiyati hakknda bana da bilgi verirsen sevinirim :)

dollfacepersian

bence pig için küçük bir kafes.Hamster için olsa olabilir derdim ama pig şuan küçük olsa da hep küçük kalmayacak.Bence daha büyük ve bunun gibi tahtadan kemirebileceği bir şeyden olmayan bir kafes yaptırın

Lunasibirya

tabiki burdan küçük görünüyor ama değil zaten ben biraz daha genişini yaptırabilirm mdf yaptırsam olurmu veya başka birşeyden akitalove inan neye mal olacağını bilmiyorum çünkü benim dayım yapacak kendisi marangoz belki hediye olarak verebilir ama fiyatı mutlaka öğrenip söylerim