Ağız Kokusu

Melikedem

6 aylık chiguahua köpeğimin yaklaşık 1 haftadır ağız kokusu var. Şuan süt dişlerini döküyor. Bununla ilgisi var mıdır yoksa başka birşey olabilir mi yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa memnun olurum.

6 CEVAP

araphasan

dental sticks var :) bebekler için. o işinizi görür. tabi agzını actırıyorsa fırcalayın (onalrın özel macun ve fırcaları var)

Cotontzu_Siri

Fırçalayın

Melikedem

1 yaş öncesi köpeklerin dişleri henüz tam çıkmadığı için fircalamayin dediler. Dental kemikler de aldım ama bugün 1 tane kullandı. Bakalım inşallah ise yarar

Cotontzu_Siri

ağız kokusu için suya koyulan şeyler var

Melikedem

Nasıl birşey acaba veterinerlerde vardır herhalde! Ya da bu sitede dikkatinizi çekti mi?