Kedimin Ameliyatı :(

Bal_lokma

Kedimin sağ alt kasığında kas yırtılması oluşmuş çok felaket derece de hareketli evin içinde gezmediği yer yok ve kas yırtılmasından dolayı bağırsakları derisinin altına doğru çıkıp şişkinlik yapıyor bir haftadır sarıyoruz vet imle her yolu denedik tulum diktim birsürü kıyafetler vs ama durdurmuyor asla pazartesi günü ameliyat olucaz narkoz istemiyorum çünki uyanamamasından çok korkuyorum lokal anestezi olucak sonrasında onu nasıl sabit durdurabilirim en azından yarası iyileşene kadar bu durumu yaşayan var mı yardımcı olurmusunuz :( :(

2 CEVAP

Aysenurbsgn

Sabit durması pek mümkün değil ama enerjisi tavan yaptığı zamanlarda küçük, tırmanabileceği pek bir şey olmayan bir odaya kapatmak belki işe yarayabilir. Ancak öyle yaparsanız da hayvanı sadece odaya kapatmayın, depresyona girebilir.

dollfacepersian

Doğal sakinleştirici bir ürün kullanmanızın yararı olacağını düşünüyorum. Mesela şu ürün,tamamen doğal zararsız bir ürün. Veterinerinize sakinleştirici kullanmayı sormanızı tavsiye ederim http://www.vedavet.com/urun_detay.php?grup=2&id=31