Acil Değil Meraktan

Mayavebambam

Merhabalar
Önceki sorularında 2ci bir kedi alıcağımı söylemiştim hafta sonu yeni bebişimiz geliyor ona kimsede olmayan şahane bir isim bulmak istiyorum bunu da size sorucam sizce ismine ne koyiyim veya yavru kediler hakkında tavsiyeleriniz var mı?

13 CEVAP

simbakedi

disi mi erkek mi ona gore bir suru isim onerebilirler. benim aklima gelmedigi icin simba koydum aslan krali da kucukken cok sevdigim icin hahahdhsgd bence en guzeli yemek isimleri ama manti gibi hahahdjdhs rengini bile soyleseniz kedinin bir suru oneri olacaktir

Dobbyko

Ben Harry Potter aşığı olduğum için Dobby koydum kedimin ismini.😁 Eğer ilerde bir kedi daha sahiplenirsem Şıpıdık koymayı düşünüyorum.😂

huqi

Bence buna siz karar vermelisiniz, sizin kediniz daha anlamlı olur...
Ayrıca bi kediye daha yuva olduğunuz için çok sevindim🙏

Warriorsans

İsim konusunda ben aşırı kötüyüm 😅 2 bebek sahipleneceğim bende ne koysam bilemiyorum gerçekten isim seçmek zor oluyor

Milena_

Yagmurda buldugumuz yavruya “Şanslı” ismini vermiştik. Gözleri kocaman olana “Fincan” diğeri “Maskara”

Lils

Louis

Tonks

Dora

Çakıl

Üzüm

Sherlock

Orion

Remus

Sirius'ta var ama köpek takım yıldızı olduğu için köpekler için daha uygun.

Mustafa245

İsim bulmak çok zor ya. Tekila ve Viski isimleri olabilir. İkisi de benim kendi kedilerim isimleri. Bence güzel ve orijinal.

teddybal

Erkekse Şakir, dişiyse Şahika

mimimomo

ben de kedilerime ilk mimi ve momo isimlerini pay etmistim.

minyonlugundan oturu mimi diye adlandirmayi niyetlendigim kedim, bi sure sona avatar'daki momo gibi, "mrrrrrrrrrrrrrrrr brrrrrrrrrrrr" diye diye dolasir; oturur- kalkar oldu.

diger kedim de, mimi'ye nazaran pufidikti.

hal boyle olunca mimi'yi momo yaptim, pufidik olana da appa du$tu. bence ikisine de cok yakisti zaten renkleri de andiriyor. bi tek yipyip deyince ucamiyoz maalesef:))

yani biraz da kedinin haline, tavrina gore bicimleniyor isimler. biraz gozlemleyip oyle karar verin, daha keyifli.

gule gule, saglikla buyusunler.

Mayavebambam

@Warriorsans dışı bir yavrumuz

irmtnc3

Odin
Orion
Süha (zor birazcık)
Wisper
Mega

hannnngggg

motorları cok sevdiğim icin suzy koydum bende suzukiden geliyor arada suzuki de diyorum ikinci bi kedi sahiplenseydim mary koyardım

orhdoner

Hayırlı olsun şimdiden ikinci kediniz umarım sağlıklı uzun ömürlü olurlar

Çakıl, Oscar, Ponçik aklıma gelenler bunlar ❤️