Kedimin Sindirim Sistemi Rahatsizligi Var Mama Konusunda Yardim

elifnzsahin

kedim devamlı olarak kusuyor ve ishal oluyor vete goturdum midesi ve bağırsaklarında sorun olduğunu söyledi fotoğrafa ekledigim tozu kullanmamı söyledi advance sensitivite kısır kedi mamasi kullanıyoruz yeni mama önerisi yapar mısınız

6 CEVAP

orhdoner

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun veteriner size mama önerisi yapmadı mı acaba? Çünkü bu gibi durumlarda gastrointestinal mamaların kullanılması gerekir genellikle veterinerlerde olan mamalardır. Bence hekiminize sorun çünkü rahatsız bir yavrunuz var biz hangisini önersek önerelim o gene dokunur

Ozzey

Merhaba aynen katiliyorum. Simdilik veteriner hekimin onerdigini kullanin. Duzelince degistirirsiniz. Bagirsak sorunlari cok agrili olur. Ilac da zaten bagirsak duzenleyici.zamanla duzelir insallah gecmis olsun.

irmtnc3

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun
Bizim de sindirim sistemimiz hassas en ufak Farklı bir şeyde ishal oluyor biz veterinerimizin önerisiyle royal canin hassas sindirim sistemi destekleyici mamasını kullanıyoruz memnunuz kısırlaştırdıpımız için sabah kısır akşam bu mamadan yiyor ben öneririm ama yine veterinerinize danışmanız daha önemli ve iyi
her mama her kedi de aynı etkiyi yaratmıyor

NorthNight

Kedim mama değişiminde kusuyordu. Bizde bi türlü doğru mamayı bulamadık. En son veterinerimiz royal canin sensible 33 ü önerdi. Bugün kullanmaya başladık hatta, o yüzden uzun vadede etkisini değerlendiremem. Ama araştırabilirsiniz. Alternatif olarak aklınızda bulunsun

citirbebegim

Çok geçmiş olsun. Aynı sorunları yaşadık maalesef uzun bir süre. Geçmeyen ishal ve sonra sindirilmemiş mama kusma derken bir süre vetlife gastrointestinal mama kullandık. 1 aydır da n&d kinoa serisi kullanıyorum digestion olanı. Sindirim için öneriliyor zaten, kesinlikle tavsiye ederim. Biraz pahalı ama şu an ********** sitesinde 191 TL. Kendi internet sitesinde 265 TL idi en son.

SVL21

Geçmiş olsun 💐