Bu Mama Neden Vıcık Vıcık Yağlı?

NorthNight

Anket

Mama Bozuk
(4 oy)
Sorun Yok
(11 oy)
Toplam (15 oy)

Merhaba görsel ekleyeceğim bakarsanız sevinirim. Kedimin sindirim sorunları için yeni mama aldık, daha önce almadığım için kıyaslayamıyorum. Mama baya dışı yağlı gibi. Normal mi bilemedim. Daha bugün kargodan geldi skt 1 yıl var. Kedimiz denedi, yemesinde sorun yok yiyor. Sindirim sorunlarına özel diye mi böyle anlayamadım. Royal canin sensible 33 bu arada.

15 CEVAP

simbakedi

aynisini @Warriorsans da sormustu. bozita kitten da kullandim ben yag orani 20-22 arasi bir seydi o boyle yagli degildi, bunun yag orani 15 ama civik civik. mama boyle sanirim bilemedim, igrenc gorunuyo valla ksjakzhwjdb

irmtnc3

30 kiloyu devirdik bu mamada hep böyle vıcık vıcık. mama Kabı hep pisleniyor 😅 Ama ishal çekmemek için bu mama 👌🏻

duman_cat_world

Mama böyle, sorun yok.

dilanbulent

Bildiğim kadarıyla sindirim sistemi için özel üretilmiş mamalar daha yağlı oluyor.

NorthNight

@simbakedi hemde baya iğrenç 😮‍💨 kabın kenarları baya damlacık damlacık yağ gibi görününce şaşırdım🥲 kaş yaparken göz çıkarmaktan korktum, iyi gelsin diye alıp böyle görünce 😅

NorthNight

@irmtnc3 içimi rahatlattınız. Bi an bu kadar yağ iyice ishal mi edecek diye düşündüm🤣 bizim kızda ishalden çok kusma sorunu oluyor. İnşallah iyi gelir teşekkür ederim🙏🏻

Oqrenerde06

Çok yağlı tren d yol da bu tarz mamalara sahte diyorlardı ama burda böyle normal olduğunu söylemiş dostlarım daha iyi bilirler kullananlar tabi

Aylinrodite

Ben aynısını veterinerden aliyorum ama sanki bu kadar yağlı değil bilemedim şimdi

huqi

Bi ara n&d mamaya bir şeyler olmuştu kaç paket yağlı yağlı gelmişti, mama kabı hemen kirleniyordu her gün mama kabını temizliyorduk. Çok sinir bozucu bir durum

zfrshn

Bozuk değil bence ama normal de değil.

Mayavebambam

Mama normal sorun yok

zfrshn

Mama üretim ve paketleme safhasında en dipte yağ çökmüş kısım paketlenip bu kusurlu mamalarda 3. dünya ülkesi görülen ülkeme gönderilmiş olmasın sanmıyorum normal olduğunu .

duman_cat_world

Urinary mamalar da bunun gibi yağlı oluyor fazlasıyla.

Azemm

Merhaba urinary mamalarda görünüm genel olarak bu biçim yağ yağ olur. Mama bozuk değil. Gönül rahatlığıyla patilinize yedirebilirsiniz

Mayavebambam

Mama normal sorun yok