Kulakta Kahverengi Akıntı

mycutecat

Herkese merhaba. Kedimin kulağında kahverengi akıntı ve kaşınma dolayısı ile veterinere götürdüm enfeksiyon olduğunu söyleyerek damla verdi 1 haftadır kullanıyoruz hala akıntısı geçmedi yaşayan var mı bu durumu? İlaç etki etmiyor mu anlamadım veterinerim bir hafta kullan demişti süre doldu ama etki yok sanırım kaşıntı geçti ama akıntı devam ediyo akıntı çok yoğun değil hafif kahverengi sıvı var gibi iç kısımlara doğru

4 CEVAP

vodootrela

bu konu hakkında hiçbir bilgim yok ama bence başka bir veterinere danışmanızda fayda var.

edadnmzr

Oridermyl mi kullandınız

edadnmzr

Benim kedimde de aynı problem vardı hatta sizinle aynı zamanlarda veterinere götürmüştük. Kedin kafasını sallıyor soruma yanıt vermiştiniz hatırlatsanız belki. Bizde de akıntı varmış oridermyl verdi veterinerimiz, 10 gün kullandık. Kafa sallaması falan geçmişti ama kulağında baktım içi ıslak akıntı var gibi bir de bir şeyler var siyah siyah ama uyuz değil zaten olamaz oridermy uyuz için de kullanılıyor. Kedim yine kafasını sallamaya başladı eskisi kadar olmasa da. Yakında yeniden veterinere götüreceğim 🤷🏼‍♀️

sudedagidir

Aynısı olmuştu . Kafa sallamıyordu ama içi pis gibiydi kaşıyordu.Oridermyl ile çok kısa sürede geçti.