Yavru Köpek

akitalove

Mahallemizde yavru bi köpek buldum çocuklar plastik bi kutunun icine koymuslar mahalleden baska birisi de kutuda ölücegine dısarda ölsün belki bi ihtimal yaşar deyip kutudan cıkarıp konteynırın yanına koymuslar. Bende gecenin ikisinde rastladım ağlıyordu bende tuttum eve getirdim başına gelmesin diye annemden bu gece icin izin aldım kalması icin cok sukur izin verdi karnını doyurdum suyunu da kana kana içti ama hâla aglıyor ne yapacagimi bilemedim sanirim annesini özlüyor sahiplenmek isteyen olursa mesaj atabilir bana sizde ilanı yayarsanız sevinirim :)

2 CEVAP

kedi_55

Allahım çok beker yerim ben onu ya sahiplenmek isterdim ama sürekli iş gezileri yüzünden yanlız kalır onunla ilgilenicek biri bulunursa daha iyi işşallah bulunur facebook twiter instagram her yerde paylaşıcam siz merak etmeyin ya çok tatlı sahip bulunması yüz de yüz

akitalove

Tesekkurler gece de cok agladı