Biofeline Kitten Paste

Kullanan var mı gerekli mi sizce brit premium mama kullanıyoruz

4 CEVAP

duman_cat_world

Kullanılabilir ancak bunun yerine Vet’s Plus Kitten Paste tavsiye ederim, içerik çok benzer ve daha ucuz. Ayrıca biofeline kitten paste renklendirici içeriyordu.

Lils

Vitamin yerine fazla yaş mama ya da haşlama et verin. Vitamin pek gerekli değil.

Warriorsans

Aynen bence de vets plus markasını tercih edebilirsiniz bu siteden alabilirsiniz i

selinkog

Bu belirttiğiniz marka ile Vets Plus üreticisi aynı. Vets plus içerik ve fiyat olarak çok daha iyi. Ben yavru kedilerime Vets Plus kitten paste kullandım ve çok memnun kaldım. Umarım yakın zamanda yine stoklarda olur.