Aminosol Ve Biofeline Tüy Damlası Farkı

Farkı var mı ikisi de b vitamini diye biliyorum biofeline almaya gerek var mı kullananlar deneyimlerini yazabilir mi

2 CEVAP

duman_cat_world

Ben bu tarz tüy dökümü için takviyeleri gereksiz buluyorum açıkçası. Kedin illa ki tüy dökecek (sfenks kedileri bu durumdan muaftir😊) bunu bilerek sahiplenmeli insan. Ayrıca fazla vitamin böbreklerde taş oluşumuna neden olabilir. Kaş yapayım derken göz çıkartmış olursun. Zaten siz biofeline kitten paste almayı düşünüyordunuz. Dolayısıyla bu ürüne gerek yoktur, sevgiler💕

diablerose

ilave vitamin verme konusunda bnm de tereddutlerim var. bu nedenle kutusunda yazan dozun ceyregi kadar veriorum.